fbpx
  1. Towary oferowane w Sklepie Internetowym są objęte gwarancją producenta, dystrybutora albo Sklepu Internetowego.
  2. Reklamowany towar może zostać przesłany do Sklepu Internetowego pocztą, lub przesyłką kurierską, bądź dostarczony osobiście do siedziby Sklepu Internetowego pod adresem: Karolewo 28/1, 11-400 Kętrzyn.
  3. W przypadku gdy z towarem dostarczona jest Klientowi oryginalna karta gwarancyjna, napraw gwarancyjnych dokonują autoryzowane punkty serwisowe w całym kraju, zaś Sklep Internetowy pośredniczy w przekazaniu towaru do autoryzowanych serwisów gwarancyjnych oraz po naprawie, z serwisu do Klienta. Okres i warunki gwarancji oznaczone są w karcie gwarancyjnej oraz przy opisie danego towaru.
  4. Klient może nie skorzystać z pośrednictwa Sklepu Internetowego i sam dostarczyć towar do miejsca wskazanego w karcie gwarancyjnej.
  5. Reklamowany towar powinien być kompletny, posiadać wszystkie akcesoria, które mają wpływ na jego funkcjonalność.
  6. Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać wypełnioną kartę gwarancyjną.
  7. Towar powinien zawierać opakowanie pozwalające na jego bezpieczny transport do i z serwisu. Wskazane jest użycie w tym celu oryginalnego opakowania towaru.
  8. W przypadku zakupu towaru przez Klienta, niebędącego Konsumentem, rękojmia za wady sprzedanych produktów jest wyłączona.