Wiele osób pyta nas: Sklep Internetowy dla rolników - to działa? Ma sens?

Odpowiedź jest krótka i prosta: tak - działa i ma duży sens.

Sam również jestem rolnikiem. Byłem nim również przed podjęciem decyzji o powstaniu firmy handlowo-usługowej. Doceniam wizyty przedstawicieli w gospodarstwach i fachowe doradztwo w optymalnym doborze produktów i rozwiązań na dane problemy. Nie da się tego wykluczyć ani nie namawiam na ograniczanie. Jednak w obecnych czasach zrobiło się tego za dużo, a raczej forma stała się przesadna lub często wręcz bardzo irytująca. Ja, jako rolnik mający poza uprawą również hodowlę nie miałem czasu na dziesiątą rozmowę o tym samym produkcie z kolejnym przedstawicielem, który może sprzeda mi to o x% taniej (albo zachęci żeby dorzucić do pakietu kolejne, często zbędne produkty). Nie chcę aby dzwoniono do mnie kilka razy w tygodniu z ofertą na nawozy, które już mam. Chcę za to mieć trochę wolnego czasu, zjeść ciepły posiłek, zamiast go zostawiać, bo przyjechał kolejny przedstawicie. Nie lubię również dzwonić po kilkunastu firmach aby znaleźć sprawdzone rozwiązanie najtaniej, bo nie tylko od telefonu boli mnie głowa.

Jakie jest na to rozwiązanie? Jasny, uczciwy i szybki przekaz czyli wygodne zakupy w internecie. Robię je wtedy, gdy mam potrzebę zakupu danego produktu i kiedy mam chwilę aby złożyć zamówienie. Jeśli chcę kupić większą ilość to wysyłam szybkie zapytanie o konkretną wycenę. Porównuje ceny w różnych sklepach i kupuję tam gdzie jest najtaniej,  produkty są oryginalne i szybko zostaną dostarczone. Mogę łączyć różne produkty w jednej dostawie – tyle ile chcę i jak chcę. Natomiast jeśli potrzebuję tylko 15l nawozu dolistnego to tyle zamawiam i nikt nie siedzi nade mną i nie namawia żeby wziąć jednak 20l + x wspomagaczy. Kupując w e-sklepie mam tyle czasu do zastanowienia ile chcę.

BIG-AGRO.pl został stworzony właśnie dlatego. Aby umożliwić zapracowanym rolnikom możliwość zakupu najwyższej jakości produktów w dobrych cenach i atrakcyjnych warunkach dostawy w całym kraju nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Zakupy u nas są bezpieczne, współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami, którzy autoryzują nasze działania. W magazynie mamy stale zdecydowaną większość produktów z oferty co umożliwia nam szybką wysyłkę. Duża sprzedaż zapewnia świeżość produktów. Staramy się również efektywnie doradzać – odpowiadamy na zapytania przesyłane do nas drogą mailową, poprzez Facebook’a czy na forach internetowych. Aby jeszcze bardziej prezentować Państwu produkty w praktyce stworzyliśmy blog ekspercki i będziemy go rozwijać w najbliższym czasie.

Poprzez nasze bardzo aktywne działania staliśmy się znaną firmą. Mamy dużo pozytywnych opinii zarówno w internecie jak i u naszych lokalnych klientów. Stawiamy na najwyższą jakość i optymalne, sprawdzone w praktyce rozwiązania. Jeśli wprowadzamy jakąś nowość to obiektywnie ją badamy aby nie sprzedawać marzeń tylko efektywne środki mające na celu zadowolenie i zysk Rolnika.