Witamy na naszym blogu!

Stworzyliśmy go aby pokazywać Państwu efekty jakie daje stosowanie produktów z naszej oferty. Tak jak Wy – również my jesteśmy rolnikami i stawiamy na wysoką jakość, efektywność połączoną z rozsądnymi kosztami produkcji aby osiągać zysk z naszych upraw i hodowli. Nie sprzedajemy więc marzeń i niesprawdzonych pomysłów. Zdecydowaną większość produktów z naszej oferty stosujemy we własnym gospodarstwie i chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami. Niniejszy blog będzie więc połączeniem bardzo ważnej teorii z jeszcze ważniejszą praktyką w polu czy w oborze.

Do tworzenia bloga zapraszamy ekspertów z naszych firm partnerskich – producentów najwyższej jakości nasion, nawozów, pasz, maszyn i innych artykułów, które my dystrybuujemy. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami stworzymy tutaj miejsce tętniące praktyczną wiedzą oraz pole ciekawej dyskusji. My oraz Przedstawiciele Producentów chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie dotyczące nawożenia, materiału siewnego, produkcji pasz, wapnowania czy żywienia zwierząt i radzenia sobie z problemami w stadzie.

Na początek wpisy będą sporadyczne ale wkrótce ruszymy pełną parą wstawiając systematycznie posty na poszczególne tematy oraz relacje z naszych działań polowych.

Przy okazji informujemy o wspólnym projekcie plantacji pokazowych. W okolicach naszej siedziby – Karolewo k. Kętrzyna będziemy prezentować Państwu następujące uprawy: rzepak ozimy (odmiany Rapool), zboża ozime i jare (Saaten Union) oraz mieszanki traw, lucerny i międzyplony (DSV). W tym projekcie udział wezmą również firmy: AgroLiedmann (wapno), Ekoplon (nawozy dolistne i donasienne), Agrami (nawozy dolistne i kondycjonery wody), NaturalCrop (nawozy), Adama (środki ochrony roślin), Greenland (Efektywne Mikroorganizmy). Zapraszamy do odwiedzin naszych plantacji w każdej chwili oraz podczas Dni Pola, które zorganizujemy w tym roku.  

Serdecznie zapraszamy do efektywnej współpracy!