fbpx

Komunikat 2

Szanowni Państwo,

w trosce o nasze i Państwa zdrowie oraz możliwość realizacji zamówień (wysyłek i dostaw lokalnych), od 19 marca do odwołania sklep stacjonarny w Karolewie będzie zamknięty.

Prosimy o kontakt telefoniczny - w razie pilnych zamówień możliwy jest umówiony odbiór towarów zamówionych telefonicznie lub internetowo.

  • zamówienia online: www.big-agro.pl
  • telefon stacjonarny: 89 741 37 36
  • telefon komórkowy: 572 577 700
  • telefon komórkowy: 515 777 405

Dostawy produktów - dowóz minimów logistycznych i wysyłki (palety, paczki) będą realizowane bez opóźnień.

Armand Bruno Szara, właściciel AgriVision / BIG-AGRO.pl


Komunikat 1

Szanowni Państwo,

zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji jaka pojawiła się globalnie w związku z epidemią Koronawirusa. W związku z tym wprowadzamy w naszej siedzibie pewne obostrzenia jak i prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad, o których mowa jest w mediach. Zachęcamy do składania zamówień:

i przyjazd tylko po szybki odbiór towaru bez konieczności wchodzenia do naszych pomieszczeń biurowych, bez witania się z naszymi pracownikami i bez zbędnych rozmów. W razie potrzeb doradztwa prosimy o kontakt mailowy (i/lub Messenger) lub telefoniczny. Taka forma kontaktu jest przez nas praktykowana od dawna, stąd jest dość efektywna.

Zapewniamy, że nasi pracownicy mają pełną świadomość problemu. Liczymy na Państwa rozsądek.

W temacie realizacji zamówień wysyłkowych wszystko odbywa się normalnie lecz może dojść do skromnych opóźnień w dostawach. W kwestii rozliczeń zachęcamy do wyboru płatności za pomocą przelewu (przedpłata 100%) aby ograniczyć kontakt z kurierami do minimum jak i niepotrzebnie nie obracać gotówką.

Całosamochodowe zamówienia nawozów są realizowane dość płynnie aczkolwiek mogą wystąpić lekkie opóźnienia.

Sami również jesteśmy rolnikami stąd wiemy jak ważna jest terminowość użycia niektórych produktów, z tego względu pozostajemy na stanowiskach swojej pracy i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby w tym trudnym okresie realizować Państwa zamówienia w możliwie jak najszybszym czasie i z zachowaniem bezpieczeństwa.

Armand Bruno Szara, właściciel AgriVision / BIG-AGRO.pl