Komunikat 3

Szanowni Państwo,

od 4 maja (poniedziałek) wznawiamy normalną sprzedaż wszystkich produktów w sklepie stacjonarnym w Karolewie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 oraz w soboty 8.00 – 12.00.

Oczywiście zachowamy pełne środki higieniczne jak i prosimy o to kupujących.

Polecamy również wcześniejsze zamówienia online (24/7) lub telefoniczne (poniedziałek – piątek w godzinach 8.00 – 16.00, sobota w godzinach 8.00 – 12.00) w celu przygotowania przez nas towarów do wydania jak i w razie potrzeb możliwie optymalnego doradztwa bez zbędnego dłuższego kontaktu na miejscu.

Lokalizację naszego sklepu stacjonarnego oraz numery telefonów znajdziesz w zakładce kontakt >>


Komunikat 2

Szanowni Państwo,

przypominamy, iż w trosce o Państwa i nasze zdrowie oraz możliwość realizacji zamówień w całym kraju (wysyłek i dostaw lokalnych) sklep stacjonarny działa w trybie ograniczonym tzn.:

  • składanie zamówień możliwe jest tylko poprzez internet (e-sklep) lub kontakt telefoniczny,
    • zamówienia online: www.big-agro.pl
    • telefon komórkowy: 572 577 700
  • wjazd na teren firmy nie jest możliwy bez wcześniejszego ustalenia. Towary wydajemy przy bramie starając się unikać bezpośredniego kontaktu,
  • preferujemy płatność przelewem (przedpłata, termin dla stałych klientów) lub kartą płatniczą,
  • prosimy o dokonywanie zakupów istotnych produktów w rozsądnych ilościach tj. “na zapas” – np. pasz dla zwierząt. Wprowadzamy minimalne możliwe zakupy pasz dla drobiu w ilości minimum 5 worków.

Dostawy produktów – dowóz minimów logistycznych regionalnie i wysyłki na cały kraj (palety, paczki) są realizowane normalnie aczkolwiek również polecamy płatności przelewem w celu ograniczenia kontaktów z osobami dowożącymi towary.


Komunikat 1

Szanowni Państwo,

zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji jaka pojawiła się globalnie w związku z epidemią Koronawirusa. W związku z tym wprowadzamy w naszej siedzibie pewne obostrzenia jak i prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad, o których mowa jest w mediach. Zachęcamy do składania zamówień:

  • telefonicznie (numery telefonów) z płatnością przelewem
  • online z płatnością przelewem

i przyjazd tylko po szybki odbiór towaru bez konieczności wchodzenia do naszych pomieszczeń biurowych, bez witania się z naszymi pracownikami i bez zbędnych rozmów. W razie potrzeb doradztwa prosimy o kontakt mailowy (i/lub Messenger) lub telefoniczny. Taka forma kontaktu jest przez nas praktykowana od dawna, stąd jest dość efektywna.

Zapewniamy, że nasi pracownicy mają pełną świadomość problemu. Liczymy na Państwa rozsądek.

W temacie realizacji zamówień wysyłkowych wszystko odbywa się normalnie lecz może dojść do skromnych opóźnień w dostawach. W kwestii rozliczeń zachęcamy do wyboru płatności za pomocą przelewu (przedpłata 100%) aby ograniczyć kontakt z kurierami do minimum jak i niepotrzebnie nie obracać gotówką.

Całosamochodowe zamówienia nawozów są realizowane dość płynnie aczkolwiek mogą wystąpić lekkie opóźnienia.

Sami również jesteśmy rolnikami stąd wiemy jak ważna jest terminowość użycia niektórych produktów, z tego względu pozostajemy na stanowiskach swojej pracy i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby w tym trudnym okresie realizować Państwa zamówienia w możliwie jak najszybszym czasie i z zachowaniem bezpieczeństwa.